Házipatika fórum: diéta+adipex+minusz17kg=bulimia - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

diéta+adipex+minusz17kg=bulimia

#1 eva3471 2014. 02. 28. - 10:44:38

Fogyókúrás tabletta - http://thermacuts.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#2 2003. 05. 30. - 18:54:16

Bocs. fogy = fog úgy látszik mindig a fogyáson jár az eszem. :s

#3 2003. 05. 30. - 18:53:09

Szedtem az Adipexet, viszont nem ettem, csak keveset. De ez nem azt jelenti, hogy sokat, és azt sem, hogy semennyit. :) kb. 600 kcalt, meg néha 300-at :), de nem huzamos ideig. Úgy nem lehet fogyni - bármily szomorú is- , hogy az ember eszik. Hiába is ordítják ezt a hazug hirdetések. Ja, és persze nem reklámozom, de 93-ban szedtem, lement 25, és feljött több. De kb. 2-3 év alatt. Hogy miért? Mert nem tudom magam visszafogni a zabálásban :@ . Van akin jobban, van, akin kevésbé fogy, ha túllépi a megengedett kcalt. Én nyilván nem ez utóbbi vagyok. :$

#4 kea 2003. 05. 30. - 10:27:56

Sorrrrrrrrry! A kérdésem Millernek szólt. Kicsit szét vagyok ma szórva. :$ A.

#5 2003. 05. 30. - 09:26:09

Nem, nem szedtem soha Adipexet v. egyéb szert, egyetlen Bio-slim kivételével, aminek viszont nem igazán éreztem a hatását...

#6 kea 2003. 05. 30. - 08:09:46

Galadriel ! Ez azt jelenti, hogy szedted az Adipexet, ettél és mégis fogytál? :| . Az Adipex topicot leírtam, hogy járt a bátyám az Adipex-szel. Ő szinte semmit nem tudodd enni. Most olvastam viszont valamelyik pletyi lapban egy hirdetést egy bogyóról, ami szintén az éhségközpontra hat, viszont homeopátiás. Gondolom, akkor nem okoz olyan tüneteket, mint az Adipex.

#7 2003. 05. 20. - 09:21:17

Nagyon sajnálom, ami Veled, ill. Milli barátnőjével történt. Azt hiszem pont ezért próbálják a szakemberek (pl. itt is, az ajánlott menüvel) a KIEGYENSÚLYOZOTT diétát ajánlani. Akkor nem fog hullani hajad, hiszen nem lesz se vitamin-, se semmilyen hiányod. Azt kell felismerni, hogy csinálhatsz BÁRMIT egy behatárolt ideig, mint egy kúrát, annak nem lesz hosszú távú hatása, ha utána mindent úgy csinálsz, mint előtte. Fel kell ismerni, hogy a "fogyókúra", mint olyan nem működik. Életmódváltás, egészséges étkezés és mozgás, ezek működnek. Persze az ember alapban van úgy van beállítva, hogy "Ide nekem, de rögtön." Azaz: 5 hét múlva esküvőm lesz, le kell adnom 10 kg-t. Hát az ilyenek nem mennek egészségkárosodás nélkül. De még ha sikerült is lassan, egészségesen lefogynod, akkor sem állhatsz vissza ugyanarra, mint előtte. Egyszerűen nem megy. El kell fogadni a tényt, hogy aki olyan alkatú, annak le kell mondania bizonyos dolgokról ahhoz, hogy elérje, amit akar. Ez azért ált. az élet sok területén így van... Ettől nem kell elkeseredni, ez így van ugyan, de ettől még mindenki lehet boldog. Ez ui. nincs összefüggésben sem az ételekkel, sem a testsúllyal...

#8 2003. 05. 19. - 19:52:11

Az egyenlőséget kénytelen vagyok megcáfolni :), mert habár Te sajnos így jártál, nálam régen diéta+adipex+mínusz20kg=hurrá. Hogy mellékhatások jelentkeztek, az biztos, de rengeteget ittam mellette, és próbáltam enni is, nem koplalni. Sajnálatos az eseted, én is ismerek egy ilyen lányt, de ő csak szimplán evett-hányt, semmi diéta, semmi adipex. 45 kilósan is kövérnek tartja magát, évek óta nem tud kigyógyulni...ja, mert azt nem említettem, hogy így aztán anorexiás is lett szegény. A hajam sajnos nekem is minden fogyókúrám alkalmával hullott, de hát ez egyéb vitaminhiány/vashiány esetében is fennáll.

#9 exclamation 2003. 05. 19. - 19:47:10

Ugye sokan bedöltetek már ennek?Én is.Óvva intek ettől mindenkit.Én beleestem ebbe a csapdába és nagy árat fizettem érte.Leírom.Elkezdtem csinálni ezt a szigorú diétát,amit még a Kiskegyedben olvastam.Akkor voltam 16 éves és 67 kg,170 cm. Nehéz volt a diéta,de csináltam.Jöttek az eredmények,én egyre jobban beleéltem magam.Egyre kevesebbet ettem.A szervezetem nem bírta tovább,követelte a kaját:bezabáltam.Amennyit csak bírtam.Ettem,ettem,zabáltam,...és kihánytam.Azért,mert féltettem az elért eredményeket.És ugyebár,így a kecske is jól lakott és a káposzta is megmaradt.Eleinte csak hetente 1-2-szer csináltam.Majd egyre többször,és belekerültem egy ördögi körbe:bulimiás lettem.Két hónap alatt 50 kg-ra fogytam,naponta 4-5-ször zabáltam és hánytam,adipexet szedtem amitől szinte kiszáradtam,a nyelőcsövem fájt,a fogaim romlottak,a hajam csomókban hullott.Nem volt erőm felsöpörni,kimenni az utcára..A családom idegileg tönkrement,főleg anyukám.a szemük előtt öltem magam.Majd terápiák következtek,kínlódás,nyugtatók,zugevés.Egyszer csak elhatároztam,hogy tényleg abbahagyom.Iszonyú volt:rohamok törtek rám,elájultam,remegtem,...de megcsináltam.Azóta eltelt két év.Már nem számolgatom a kalóriákat,tudom hol a határ az evésben.Most 58 kg vagyok,tükörbe tudok nézni és büszke vagyok,mert meg tudtam csinálni!!Fogyokurával kezdtem és megjártam a poklot.De legyőztem.

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: