Házipatika fórum: PTE KK Urológiai Klinika (Pécs) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

PTE KK Urológiai Klinika (Pécs)

#1 jozsefgyarmati 2015. 02. 20. - 16:01:07

Számomra az a szomorú tény hogy nincs igazán -Orvos -beteg kapcsolat-
:unsure: :unsure:

#2 jozsefgyarmati 2015. 02. 20. - 16:01:06

Számomra az a szomorú tény hogy nincs igazán -Orvos -beteg kapcsolat-
:unsure: :unsure:

#3 jozsefgyarmati 2015. 02. 08. - 19:01:53

e

#4 jozsefgyarmati 2015. 02. 08. - 18:58:24

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

#5 jozsefgyarmati 2015. 02. 08. - 18:58:24

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

#6 jozsefgyarmati 2015. 02. 08. - 17:49:10

Üzenet megtekintéseIdézve: jozsefgyarmati - Dátum: 2015. január 13. - 16:30:30

Véleményem szakmailag kiváló orvosok és az ápoló személyzet is meg a műtősök is-=Tehát mindenki remekül végzi a munkáját.Sok sikert kivánok nekem is segitettek-szövettani eredményem > negativ-pozitiv nem lesz-jelentem.BPH TURP-műtétem jól sikerült .ki újulni nem fog,köszönöm midenki munkáját,kivánok minden jót....Csak szerettem volna még legalább 5-6-kérdést fel tenni de sajna arra már választ nem kaptam.Szerencsére több urológiai műtétem sem lesz-tehát járnom sem kell az urológiára-Köszönettel: Gyarmati József--volt munkatárs-jelenleg beteg=most már egy senki

#7 jozsefgyarmati 2015. 02. 08. - 17:49:10

Üzenet megtekintéseIdézve: jozsefgyarmati - Dátum: 2015. január 13. - 16:30:30

Véleményem szakmailag kiváló orvosok és az ápoló személyzet is meg a műtősök is-=Tehát mindenki remekül végzi a munkáját.Sok sikert kivánok nekem is segitettek-szövettani eredményem > negativ-pozitiv nem lesz-jelentem.BPH TURP-műtétem jól sikerült .ki újulni nem fog,köszönöm midenki munkáját,kivánok minden jót....Csak szerettem volna még legalább 5-6-kérdést fel tenni de sajna arra már választ nem kaptam.Szerencsére több urológiai műtétem sem lesz-tehát járnom sem kell az urológiára-Köszönettel: Gyarmati József--volt munkatárs-jelenleg beteg=most már egy senki

#8 jozsefgyarmati 2015. 01. 13. - 16:30:30

#9 jozsefgyarmati 2015. 01. 09. - 17:13:59

Szerintem kiváló szakemberek és a nővérek is csak jót tudok mondani,az Urológia klinika dolgozóiról-kivánok sok sikert ,jó egészséget ,és sok szerencsét-nagyon szépen köszönöm hogy segítettek rajtam-a biopsiám is negativ-Köszönettel :Gyarmati József --Pécs-volt E.Ü. dolgozó
[

#10 bercesangela 2011. 10. 16. - 20:37:31

Köszönet Édesanyánk (Durchholz Endréné, Marika néni) nevében ezúton szeretnénk köszönetet mondani a Pécsi Urológiai Klinika valamennyi dolgozójának. Ő már nem tudja megköszönni mindazt a jót, amit az osztály nővéreitől, orvosaitól kapott. 2011. március 26-án örökre elment közülünk. Ha élne,csak annyit mondana: "Nagyon köszönöm.". És mi is, a lányai hálát érzünk, és köszönjük mindazt a szaktudást, emberséget, türelmet, amit anyukánkkal szemben tanúsítottak. Anyukánknak - évek óta visszajáró betegként - sokat kellett bent lennie az osztályon. Élete utolsó időszakában sajnos más kórházakban is, de a végén már nem akart több kórházba menni, már nem akarta, hogy kezeljék, csak otthon akart lenni, velünk. Egyetlen kórház volt, ahová még utolsó hónapjaiban is szívesen ment még: az Önök osztálya, a pécsi urológia. Betegségében már elfogadta a megváltozhatatlant, de mégis azt mondta: Igen, az urológiára befekszem, ott jó. És mi tudtuk, hogy a mi drága anyukánk Önöknél jó kezekben van. Nemcsak szakmailag, hanem ami a legfontosabb emberileg is. Az, hogy emberségesen, emberi méltóságát tiszteletben tartva, türelemmel, segítőkészen bántak vele. Talán Önök nem is tudják, hogy milyen hálás volt mindezekért! A biztató, segítőkész, jó szavakért, egy-egy simogatásért! Pogácsát, rétest akart sütni a nővéreknek, orvosoknak, de már nem volt ereje. Ő így akarta kifejezni a háláját. Mélységes tisztelet, és köszönet kezelőorvosának dr. Szántó Árpádnak. Ő az az orvos, aki - mindamellett, hogy a legkiválóbb szakorvos- személyiségével, humorával, empátiájával sokszor átsegítette anyukánkat a nehéz helyzeteken. A doktor úr tudta, hogy milyen beteg, mégis mindig biztatta, viccelt vele, és együtt nevettek. És mi tudtuk, hogy a legjobb kezekben van. Emlékszik Doktor Úr! Anyukánk megkérdezte Önt: " Meg tudom-e várni a lányomat, amíg hazajön külföldről?" (fél évig dolgoztam kint). És Ön bölcsen nem válaszolt semmit. El akarom mondani Önnek, hogy az én drága anyukám az utolsó erejével küszködve is, de megvárt. Már nem tudott beszélni, de tudta, hogy vele vagyok, hogy mindhárom lánya vele van. A mi egyetlen drága anyukánk úgy ment el egy másik világba, hogy mindvégig vele voltunk. Ő volt nekünk a minden, a világ legjobb édesanyja, és azok körében ment el, akiket a világon a legjobban szeretett: mi, a lányai. Kívánjuk Önöknek, hogy továbbra is tartsák meg hitüket, emberségüket, hogy mások is elmondhassák: KÖSZÖNJÜK! Szpatár Istvánné, Bérces Angéla, Durchholz Éva

#11 strepi 2007. 09. 13. - 10:01:29

Én 4 éve vagyok a klinika betege.Sok nagy vesekövem volt amit itt vettek észre.De ehez volt egy anyagcsere betegségem amit szintén itt vettek észre.És ez az érdekes urologus orvosom a beteget is látja nem csak a betegséget.Mintha haza mennék mindenki kedves rendes segitökész.Nem szeretem a korházat de ha beteg kivánhat valamit mindig ilyen emberek segitsenek a gyogyulásban.Ez uton is köszönök mindent a klinika egész személyzetének további jó munkát kivánok :)

#12 nagyimami 2006. 11. 08. - 12:59:49

:d Férjemet 2004 óta gondozták, és súlyos műtétjére 2006 márciusban került sor. Az orvosi hozzáállásról, a nővérek odaadó munkájáról csak dícsérettel szólhatok. Férjem gondozása jelenleg is tart. Az ambulancia zsuffoltsága és a vizsgálati időpontok elég hosszú ideje nem az ott odaadóan dolgozók hibája! Köszönettel tartozunk minden dolgozójuknak! Tiszteletteljes köszönettel: Schmidt Józsefné

#13 illmo 2006. 10. 30. - 17:41:40

Köszönök szépen mindent a kórház orvosainak és nővéreinek egyaránt.Profi módon megszervezték két teljesen másfajta műtét egyidejű lebonyolítását. Sajnos a bal vesém teljesen elhalt és a bal petefészkemet is ki kellett venni. Mindezt egyidejüleg laparoszkópiás módszerrel végezték az urológiai klinikán egy országosan elismert nőgyógyászprofesszor segítségével. Nagyon hálás vagyok mert nincs nagy vágásom és fájdalmaim sincsenek. Nagyon odafigyeltek rám. Köszönöm szépen mindenkinek. Az altatóorvos elöször is felkészített a műtétre, mindenre kiterjedő, alapos és nagyon megnyugtató módon. Az operáló orvos is részletesen tájékoztatott. Szóval nagyon meglepődtem, hogy ilyen is van ma Magyarországon. :)

#14 maxpecs 2005. 11. 11. - 14:25:36

Üdv mindenkinek! 2005 jan-ban megállapították Sclerosis Multiplexet nálam, a tünetem szemideg-bénulás volt, amit szteroidos infuzióval helyre tettek. Augusztus óta zsibbadok, kaptam vitaminokat, és egész jól vagyok. Természetes úton biztos hogy nem lehet gyermekünk, és egyelőre életképes hímivarsejtem sincs, de ezt sem adjuk fel, próbálkozunk! AZ UROLÓGIAI KLINIKÁN Szept-ben hererákot állapítottak meg nálam. Most hereeltávolítás műtét után vagyok,.műtétem szövődményei lassan kezdenek rendbejönni. LE A KALAPPAL AZ OTTANI ORVOSOK ÉS NŐVÉREK ELŐTT!!!! Sok huzavona után megszületett az orvosok döntése. Végül is -mivel nagy a valószínűsége az áttéteknek- a legnagyobb műtétre szavaztak. A sclerosis multiplexem ellenére engedélyezték a műtétet. December 6-ára tűzték ki az időpontját. A lényege: hosszú vágás, sok cső lóg majd ki belőlem, kapok katétert, az orromon át gyomorszondát, 3 nap intenzív, stb. A műtét többi részét inkább nem részletezem. UGYANOTT FOGNAK MŰTENI ÉS EGYÁLTALÁN NEM FÉLEK, MERT TUDOM: JÓ KEZEKBEN LESZEK! A LÉNYEG: TERMÉSZETESEN EZT IS TÚL FOGOM ÉLNI, ÉS MEGGYÓGYULOK! A munkámat, a hobbimat és a szenvedélyeimet is fel kellett adnom, ennek ellenére jól vagyok, pozítívan állok mindkét betegségemhez! MINDEZT AZÉRT ÍROM LE, HOGY MINDENKI FELFOGJA, LEHET ÍGY IS HOZZÁÁLLNI! Igenis bízni kell a gyógyulásban, akármilyen betegséget mutatnak ki az orvosok! Kösz mindenkinek, aki szorított-szorít nekem, és külön köszönet a pécsi urológiai klinika valamennyi dolgozójának!

#15 Törölt felhasználó 2005. 08. 29. - 15:14:32

Üdvözöljük a(z) PTOEC Urológiai Klinika (Pécs) fórumán! Ha Ön vagy hozzátartozója az adott intézmény betege volt, ebben a topikban értékelheti a kórházról szerzett benyomásait. Írja le véleményét, cserélje ki betegtársaival a tapasztalatait az ott folyó gyógyító munkáról, a kezelés, az ápolás, a betegellátás színvonaláról, az egyéb körülményekről. Reményeink szerint az Ön értékelése is elősegítheti a kórház hatékonyabb, színvonalasabb munkáját. Megjegyzéseit köszönjük, jó egészséget kívánunk!

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: