Házipatika fórum: Gyomorgyűrű - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

Gyomorgyűrű

#1 nusikutya 2010. 02. 06. - 18:48:56

Kedves Sörstárs! Írtam már neked egy pársoros levelet de válasz még nem jőtt rá.Szeretném ha írnál hogy milyen kilátásaim lehetnek 65 évesen.Hogy mulnak az első napok hetek.Mire vigyázzak mit tanácsolsz.Fontos lenne ha arról is írnál hogy kapunk e valamilyenútmutatót a táplálkozásra vonatkozóan.Március 5-én lesz a műtétem.Köszönöm a segitséged.

#2 loooncy 2009. 11. 06. - 15:59:07

Sziasztok Engem 8 hete műtötek meg Budapesten eddig 15 kg fogytam.Életem legjobb döntése volt,hogy válalkoztam a műtétre.Nem csak külsőm ,de a közérzetem is teljesen megváltozott.De attol még hogy válalkoztam erre a beavatkozásra még nem az jelenti hogy le is fogyok tenni is kell érte rendszeresen sportolok és egészségesen táplálkozok.Ha segithetek valakinek nyugodtan keresen meg szivesen válaszolok bár milyen jellegü kérdésre. Sok sikert mindenkinek. gogojunior@vipmail.hu

#3 dzsidzse 2008. 10. 13. - 04:51:10

Sziasztok! Engem Pécsen műtöttek 6 hónapja.Háát egy gyorsabb folyamatra számítottam fogyást illetőleg,de az is igaz mindent megtudok enni csak lassabban. Eddig 20 kg ment le,és bátran mondhatom nem éhezek!! Szövődményeim abszolut nincsenek,teljesen jól érzem magam ;) . Én azt mondom ha már végképp eleged van a kövérségből tedd meg ezt a lépést. A dokim havonta szükít a gyürűn egy kicsit(ami maga egy szunyog csípés sztem.)Kb még 30 kilót akarok fogyni,ami most először úgy érzem sikerülhet!Szóval azt mondom ha elhatároztad magad vágj bele (ahogy a jó sebész mondja :d )

#4 sakezaf78 2008. 08. 28. - 11:39:44

Szia Györgyi! Imre vagyok,2007.03.06.-án volt a műtétem nekem akkor a műtétet fizette a tb de a gyűrűt nem! az árra akkor 450.000 ft-volt!Tudomásom szerint már a műtétett sem fizeti most kb 900.000 ft-ba kerűl! Keresd fel Dr Bende Jánost a Péterfi Sándor utcai kórházba ő mindent elmond neked nagyon rendes doki! Én 225kg voltam most 160kg vagyok és még fogyok! Ha teheted ne éld le az életed túlsujjal!

#5 hjozsef1 2008. 08. 24. - 17:37:04

Nagyon sokféle fogyókúrás módszer létezik, ezek többé-kevésbé használnak is a kúra ideje alatt. A gond csupán akkor kezdődik, ha abbahaggyuk a fogyókúrát, mert azt gondoljuk, leadtuk a súlytöbbletet. Ezért szokott előfordulni, hogy nagyon sokan visszahíznak. A nehezen leadott kilókat újból felszedjük. Mit lehet tenni? Nem akarom megvádolni a fogyókúrás termékeket gyártó cégeket, de bizony van aki (tisztelet a kivételnek) rászoktatja a fogyasztókat a saját termékeikre és ezeket folyamatosan kell fogyasztani, különben visszahízik. Vannak ilyenek is, de józanul belegondolva, ki hiszi el, hogy amit esetleg 5-10 év alatt felhalmoztunk, attól majd pár hónap alatt megszabadulunk? Ilyen nincs, vagy legalábbis anélkül, hogy a szervezetünk ezért ne büntetne meg. Mert előbb-utóbb megérezzük a fogyókúrák hatását: tápanyaghiány stb. Engem Tóth Gábor független előadásai (nonprofit cégnél dolgozik, így nem befolyásolják) győztek meg, hogy az egészséges táplálkozás és mozgás a legfontosabb. Vannak akik öröklik az elhízásra hajlamosságot, de akinek nincs ilyen problémája, az biztosan le fog tudni fogyni, ha odafigyel a testmozgásra és táplálkozásra. Az előadások meghallgathatóak itt: http://www.vitaminba.../toth_gabor.php A rendszerességet emelném még ki, mert csak akkor lehet maradandó és hosszútávú eredményt elérni, ha kitartóan és rendszeresen étkezünk, mozgunk. Eleinte nehéz, mert nem szoktunk hozzá, de a későbbiekben ez az életvitel általánossá és megszokottá válik. Sőt, talán rosszul fog esni, ha kimarad egy-egy edzés, vagy nehéz, zsíros ételt kell megenni.

#6 Szebi33 2008. 07. 14. - 17:14:57

Sziasztok! ;) Gyűrű műtét előtt állok. Az lenne a kérdésem, hogy az aki már beültette, milyen változásokat tapasztalt a bőrén? Félek attól, hogy nagyon megereszkedik a bőröm a fogyással. Kérlek mondjátok el mi a tapasztalatotok. Előre is köszönöm :) Szebi

#7 Gyorgyi-43 2008. 06. 27. - 13:37:21

Szia! Ha szabad kérdeznem , a Tb-hozzájárult vagy önerős volt e beavatkozás ? Györgyi

#8 Gyorgyi-43 2008. 06. 26. - 19:36:40

Sziasztok ! Évek óta erős túlsúlyom van !Kipróbáltam én már sok-sok féle diétát és fogyókúrát , de csak rövid tündöklés volt !Hallottam a gyomorgyűrűről már 1-2 embertől sőt olvastam is itt-ott róla !Csak egyett nem , hogy a TB.támogatja e , vagy totál önerős ? Ha valaki válaszolni tudna nekem ezzekre ! :'(' Györgyi

#9 dzsidzse 2008. 04. 27. - 15:05:50

Sziasztok! Ma jöttem ki a kórházból,gyürű a helyén kérdezzetek bátran szívesen válaszolok. üdv :d :-d :d :d :d

#10 Larion 2008. 03. 11. - 17:56:41

Szia!Elárulnád mennyit fizettetek a műtétért? Ugye még nem adtad fel teljesen? Hajni

#11 Lius 2008. 02. 19. - 20:16:56

Amugy csak a legelejen fogyta le azt a 10 kilot,amikor nem ehetett a mutet utan.Es azota semmi... :(

#12 Lius 2008. 02. 19. - 20:14:50

Sziasztok! Olyan jo olvasni es latni,hogy milyen sokat fogytatok a gyomorgyuruvel.A paromnak egy eve tettek be lassan, es csak 10 kilot fogyott le.Semmit nem valtozott a taplalkozasi szokasa.Ugyanolyan ehes es ugyanannyit tud enni mint azelott.(na jo,kicsit lassabban eszik,de akkor tobb ideig:() Annyira biztam abban hogy lefogy es hiaba fizettunk erte.Most a szervezete nem akarja befogadni(ennyi ido utan..)Mar 2 honapja gennyedzik,holnap megyunk a dokihoz.Tudtok tanacsolni valamit?Pleaseee,ugy el vagyok keseredve.

#13 zsuszika55 2008. 02. 15. - 16:47:30

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék a gyomorgyürüvel kapcsolatban, 148 cm magas vagyok, és 120 kiló, 55 éves,az indexemet nem tudtam pontosan kiszámolni, de 55 körül van, igényelhető-e ilyenkor vmi támogatás,vagy kihez forduljak pontosan, mert a derekem és a lábam nem nagyon birja már! többször próbáltam fogyókúrázni, de maximum 5 kiló ment le. Ha tudtok némi segitséget adni annak örülnék! Zsuzsika

#14 CBalu 2007. 07. 10. - 12:31:36

nincs semmi koze a 100 kilohoz! a testtomegindexet veszik figyelembe, hiszen a 100 kilo mondjuk ugye 140 illetve 210 centis magassaggal is maskent nez ki!!! Balu es a gyururol szemelyesen: http://web.mac.com/cbalu/iWeb/gyuru/

#15 2007. 04. 22. - 19:54:54

ahogy olvasom a forumot a 2003-as beültetéssel én volnák a legrégebbi mütőtt menjetek a honlapjukra mindenre választ kaptok .itthon megcsináltattam a leleteket ,másnap befeküdtem reggel mütőttek másnap, varatszedés irány haza Gyorsan gyogyul a seb és valoban nem éhezel.nézd meg a honlapot és utánna dőncs sziasztok Jázmin

#16 2007. 04. 22. - 19:42:35

kristtina 100kg alatt nem igen mütenek mek neked is ájánlam a honlapjukat amit irtam az előtted hozzá szolonakSziaJázminka

#17 2007. 04. 22. - 19:38:18

szia Lucia Jázminvagyok.Nagyon sajnálom hogy csak most láttam a cikkedet.Elsőazhogy ne aggodj e neten van honlapjuk.WWW.gyomorgyuru.hu minden kérdésegre válastz kapsz .Nem rudom hány kg-vagy de én már 150voltam ,itt nem 12- 20kg felesleggel tendelkező embereket mütenek.Ne aggodj hogy nem tudod majd elfogadni magad örülni fogsz minden leadott kilodnak.kérlek irjál majd rendszeressen megnézem -e lapot Bátorság Jázminka

#18 2007. 03. 13. - 11:04:46

Sziasztok!! Kriszta vagyok! rajtam 45 kg súlyfelesleg van, ti nekem mit ajálanátok? Nem tom de én a kislányom születése előtt 53 kg voltam aztán a szülést követő 4 hónapban lette 103 na ez most lement a jelenlegire ami most 97 na de innen se-le se fel. nagyon szeretné lefogyni de nem meg nagyon fiatol vagyok mindössze 24 éves és ez a súly iszonyat nehéz hátráltat és zavar rettenetesen. Irjatok nekem. köszi

#19 Lucia_ 2007. 02. 18. - 12:56:22

Szia Jázmin! Én 44 éves vagyok. És 40 kg pluszt cipelek magamon. Én is életem során rengeteg fogyókúrán vagyok már tú. (szerintem kb 10 ember kijönne a leadott kilóimból) már nincs hozzá idege, mert akár mennyit fogytam is mindig többet híztam vissza. Rászántam magam a gyomorgyűrűre, a Péterfyben van időpontom júniusra. Nem a műtéttől félek, hanem azon gondolkodom igen erősen, hogy ez pszichésen milyen változást fog ez nekem okozni. Engem ugyanis így elfogadnak az emberek, én a korom előrehaladtával inkább a betegségek kialakulásától félek. Félek, hogy ha sovány leszek ingerült leszek, szóval nem tudom hogy fog viszonyulni a pszichém az új külsőmhöz, és a környezetem az új pszichémhez... Az is érdekel, hogy írtad, hogy csak 10 évig maradhat bent. Utána mi lesz? betesznek újat? És gyűrűvel is egy életen át diétázni kell? Várom válaszod

#20 mezixy 2007. 02. 09. - 20:03:25

szoszmosztól kérdezem, hogy ment le az 5kg.kevesebbet ettél,vagy mitől? mezixy :d

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: