Házipatika fórum: Gyomorgyűrű - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

Gyomorgyűrű

#21 mezixy 2007. 02. 09. - 19:53:55

Szia! érdekelne hogy ment le az 5 kg? Azért,mert kevesebbet eszel,vagy mitől. :) mezixy

#22 2007. 01. 30. - 20:21:55

Szeretném más tapasztalatát ia hallani,pl.olyan emberét aki 1-2éve átesett ilyen mütéten neki mik e tapasztalatai vagy mit tud megenni. kérlek benneteket aki tud irjon. jázmin

#23 2007. 01. 28. - 17:32:28

Jázmin vagyok 46 éves 4 éve van gyürüm.Sokat tudok nektek erről mesélni Csak azoknak csinálják meg akik ugymond kronikus kővérek ... Én 154kg rol fogytam 88kg-ra .Nem igaz hogy vitaminokat kell szedni.Sőt nálam az sem jőtt be hogy mindent ehetsz jol megrágva lassan .Nagyon sokat szenvedtem kb.1 évig minden szilárdtáplálékot kihánytam.Most sem sokkal jobb a helyzet ,elfogadtam hogy ez az ára ,mert már nem akartam olyan kővér lenni .Ujbol nadrágban járok ami 25 éve nem volt rajtam.Egyik hozzászoló irja hogy a Péterfi Sándor utcai korházban csinálják ez igaz csak ott.4éve volt 650ezer ft a mütét és a gyürü.3 nap korházban a mütét utáni gyogyulás gyors .10 évig maradhat 1 gyürü bent.A doki bőrőn keresztül állit a gyürü méretén injekcios tüvel megszurja a kis müszert ami annyi mind egy oltás fájdalomban.Az is igaz hogy nem éhezik az ember. kérdezzetek nyugodtan őszintén és szivessen válaszolok nekem a 65kg megérte mert nem volt más lehetöségem egy életen át fogyoztam és csak hiztam üdvözlettel:Jázmin

#24 2007. 01. 28. - 15:51:13

Magdi vagyok

#25 davidantal 2007. 01. 27. - 21:54:10

irja meg már valaki mennyibe kerül ez a gyomor gyűrű és meddig kell alkalmazni d.csocsi

#26 2007. 01. 16. - 11:47:39

Sziasztok! Engem is érdekel a gyomorgyűrűvel kapcsolatos minden információ. Mennyibe kerül ez a műtét? úgy tudom, hogy az OEP nem támogatja, saját zsebből kell fizetni.

#27 2007. 01. 15. - 10:34:55

szia, kérdezném: mennyibe kerünk a gyűrű és melyik városba csináltattad???? fontos lenne és kösz élőre is. üdv

#28 mraz.j 2007. 01. 10. - 14:24:44

hallottam már a gyomorgyűrűs fogyásról de úgy hallottam hogy 5-600 ezerbe kerül a gyomorgyűrű műtét, igaz ez?

#29 2007. 01. 09. - 09:30:32

Sziasztok! Pár napos gyűrűs vagyok! Boldog vagyok, mert teljesen meg fog változni az életem! Nagyon jól vagyok és nem vagyok éhes sem! Egy hét alatt 5 kiló ment le! Ha kitűzöd a célt magad előtt, megéri az egész történet!

#30 benibaba 2006. 07. 27. - 21:05:51

http://www.holgyforu...rum.asp?fid=561 Ez egy élő, és forgalmasabb fórum linkje a gyomorgyűrűseknek, olvass bele, és ott biztos többen tudnak válaszolni a kérdéseidre. Bár nem hinném, hogy 20-25 kiló felesleggel ilyesmin kéne agyalnod (főleg, ha a nickedben a 19-es szám az életkorodat jelöli) Én 30 kilótól szabadultam meg szimplán azzal, hogy odafigyeltem mit, mennyit és mikor eszem, na meg persze elkezdtem mozogni. Ha van kedved beszélgetni a fogyiról, a Mindenki másképp csinálja topikban szívesen látunk- bár ott senkinek nincs tapasztalata a gyomorgyűrűről!

#31 2006. 07. 27. - 19:29:46

Sziasztok! Nemrég hallottam erről a "fogyókúrás megoldásról", és érdekelne azok véleménye akiknek van gyomorgyűrűje! Szeretném megtudni, hogy ezt hol csinálják, mennyibe kerül és kinek csinálják? Rajtam kb. 20-25 kg felesleg van, de már régóta nem tudok tőle megszabadulni.Aki tud segíteni, kérem írjon. Köszönöm!

#32 tamsi 2006. 01. 17. - 11:52:02

Szia Alayne! Azthiszem nem teljesen helyesek az infóid. bár nem avgyok én sem gyomorgyűrű tudós de amiről te beszélsz az valószinüleg egy olyan műtétről szól amelyben a bélrendszer nagyon nagy részét eltávolitják. Akkor szükséges a nagymennyiségű vitamin fogyasztása. A gyűrű csak azt akadályozza meg hogy ne tudjon a szegény ember falni. tehát sokkal kevesebb btáplálékot tud elfogyasztani azt is nagyon összerágva. tehát pépes ételek és türelmes táplálkozással lehet elérni a kívánt testsúlyt. hát ennyit tudtam hozzá szólni! sok sikert Andy

#33 lola124 2006. 01. 11. - 10:43:05

Szia Ica! 20 kg felesleg még nem kóros, igy nem ajánlanám a gyomorgyürüt, orvos sem fogja ajánlani. Ezt a súlyt le lehet adni a hagyományos eszközökkel. Én a Norbi diétát tartom, mert nem kell éhezni, de segédeszközöket is veszek igénybe. Mivel én lusta ember vagyok torna helyett vettem csi-gépet olcsón azt mindennap használom és járok ingyen gerincmasszázsra Bp-en a Rénó-udvarba heti 3-4-5-ször. A nassolási inger ellen nekem bevált a trim24seven tapasz, eltüntette az állandó étvágyamat és kivánósságomat. Ha érdekel a masszázs olvasd el a tájékoztatóját "Fogyni Ceragem masszázságyon ingyen" topicot. Hat hete kezdtem és lement 4 kg, úgy, hogy ünnepek alatt visszajött 1 de mára újra lement. Sok sikert és kitartást kivánok a fogyihoz. Üd Lola

#34 pinterica2 2006. 01. 10. - 21:44:37

Sziasztok. Én is most regisztráltam magam.Még nagyon kezdő vagyok ezen a téren.Én pajzsmirigy betegségben szenvedek. A doki szerint fogynom kellett volna mióta szedem a gyógyszert, ehelyett inkább híztam. Nem is keveset. 70-ről- 90-re. És nem is tudtam leadni belőle egy grammot sem. Talán ez az 5 hetes fogyókúra jelenti a megoldást? Szeretném hinni, hogy valamit segit. Vagy esetleg a gyomorgyűrű? Talán ez lenne a megoldás. Jó lenne erről valakitől többet tuni. Üdv: Ica

#35 Alayne 2005. 12. 27. - 18:53:23

Sziasztok! Én egy 42 éves nő vagyok aki állandóan fogyokúrázna csak nincs hozzá elég akarat ereje. Hallottam már erről a dologról, de olyan dolgokat is amik megrémisztettek. Az érdekelne, hogy mi igaz belőle. Úgy hallottam, hogy a gyűrű felhelyezése után állandóan vitaminokat kell szedni irtózatos mennyiségben, mert ezeket a szervezetünk nem tudja elraktározni, mert azzal van elfoglalva, hogy felvegye a kellő mennyiséget ill.energiát. Ez érdekelne igazán, hogy mi igaz belőle, vagy milyen negativ velejárói ill. hatásai vannak. Válaszaitokat előre is köszönöm: Alayne

#36 2005. 12. 25. - 00:58:20

Szia Hordocska52! Ne haragudj,hogy csak most válaszolok. A beavatkozás lapereszkopos műtéti eljárással altatásban történik.A korkázban 3napot kell eltölteni.Ha én 52évesen belemertem vágni,akkor azt tanácsolom(igaz nem tudom Te mennyi vagy)ha tudod akkor csináltasd meg.Budapesten a Pétefy S.utcai kórház sebeszetén dr.Bebde János főorvost kell keresned. Ha esetleg még lenne kérdesed akkor a bebibell@freemail.hu e-mail címen nyugodtan kérdezz. Kellemes karácsonyt kivánok Neked és mindenkinek aki olvassa ezt a Fórumot. Üdv:Marika

#37 hordocska52 2005. 11. 25. - 12:35:07

Szia Marika! Gratulálok a sikeredhez,én is sok mindent kiprobáltam,de sikertelenül.Nekem az lenne a kérdésem ,fájdalmas-e a beavatkozás hol lehet jelentkezni,a beavatkozásra ésmennyi ideig voltál korházba. Elöre is koszönöm a válaszaidat :) . Sziasztok hordocska52 ;)

#38 2005. 11. 24. - 21:04:50

Sziastok! :d Most akadtam rá erre a fórumra! Nekem három hete van gyomorgyűrűm,és már sikerült -10kg.-tól megszabadúlni! :d Igaz,hogy műtéttel jár a beavatkozás,de hamar ki lehet heverni,és az elért eredmények magukért beszélnek.Még ilyen sikeressen egy fogyokúrát nem csináltam,és ami a lényeg nem vagy ÉHES! :) Ha van kérdésetek,nyugodtan kérdezzetek! Az Edinához csatlakozva,én is csak dicsérni tudom az orvosokat,és akik részt vesznek abban,hogy nekünk megadják az új életre a segítséget! :d Sziasztok! Marika ;)

#39 hordocska52 2005. 11. 21. - 21:08:19

Sziasztok ! Én is hallottam a gyomorgyűrűről , de még nem beszélgettem erről a beavatkozásrol , senkivel.Milyen tapasztalatokatt nyertek akik ezen tul vannak, hogy érzik magakat. Üdvözlettel Hordocska52.

#40 hordocska52 2005. 11. 21. - 21:08:13

Sziasztok ! Én is hallottam a gyomorgyűrűről , de még nem beszélgettem erről a beavatkozásrol , senkivel.Milyen tapasztalatokatt nyertek akik ezen tul vannak, hogy érzik magakat. Üdvözlettel Hordocska52.

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: