Házipatika fórum: Gyomorgyűrű - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

Gyomorgyűrű

#41 CSEdina71 2005. 11. 21. - 14:15:25

SZia TErika! Nekem van gyűrűm, júni 08 óta. Ha gondolod, kérdezz nyugodtan! Szia: Edina

#42 2005. 09. 23. - 17:30:15

Kedves Benibaba! Köszönöm szépen a segítséget, ezt a fórumot nem találtam meg. Máris elolvasom. Ma regisztráltam itt, és biztosan el fogok látogatni többször is ide, köszönöm az invitálást. Biztosan jó lesz hasonló problémákkal küszködőkkel beszélgetni. :d

#43 benibaba 2005. 09. 23. - 17:21:24

Kedves Terika! :) Sajnos, ill. dehogy sajnos, szóval nincsenek személyes tapasztalataim a gyomorgyűrűvel kapcsolatban. Viszont ezen a címen találhatsz egy fórumot akik erről diskurálnak, és talán többet tudnak nálam : http://www.holgyforu...rum.asp?fid=561 Lehet, hogy ez nem sok, de remélem segítettem valamicskét! Ha van kedved fogyókúráról, vagy bármi másról is beszélgetni, a Mindenki másképp csinálja topikban szívesen látunk! Szeretettel: Benibaba

#44 2005. 09. 23. - 16:23:44

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, van-e valaki, akinek vannak személyes tapasztalatai a gyomorgyűrűvel kapcsolatban. Sokat olvastam róla, de sajnos fórumot nem találtam, ahol meg lehetne osztani a tapasztalatokat. Nagyon gondolkodom rajta, de jó lenne még többet tudni előtte.

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: