Házipatika fórum: foltos hajhullás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

foltos hajhullás

#1 nicedragonfly 2012. 08. 16. - 08:09:35

Idézve: nicedragonfly - Dátum: 2012. augusztus 16. - 08:08:15

Ajánlom a figyelmetekbe a foltos hajhullásról szóló blogomat: Csupa(sz)épség
Én gyerekkorom óta szenvedek ebben a betegségben. Mára már sikerült békét kötnöm vele. Van egy sorstárs-csoportunk is, amiről szintén olvashattok a blogban.

http://elethajnelkul.blogspot.hu

#2 nicedragonfly 2012. 08. 16. - 08:08:15

Ajánlom a figyelmetekbe a foltos hajhullásról szóló blogomat: Csupa(sz)épség
Én gyerekkorom óta szenvedek ebben a betegségben. Mára már sikerült békét kötnöm vele. Van egy sorstárs-csoportunk is, amiről szintén olvashattok a blogban.

#3 nono19 2012. 08. 06. - 12:32:29

Nagyon szépen megkérem Esztert hogy adja meg a hajgyogyász nevét es elérhetoségét. A barátomnak is ilyen fajta hajhullása van es már tobb mint 1 éve jarjuk az orvost es meg semmi nem haszbalt. Bárki aki tud jo orvosokat irjon.

#4 kati1972 2011. 07. 22. - 19:24:48

Megtudnád adni a hajgyógyász nevét és elérhetőségét? üdv.Kati

#5 lilshine85 2011. 05. 14. - 11:16:36

Nem, nem lehet nálam megrendelni, és csak azért írom be több fórumba, hogy több ember megismerje a tapasztalataimat, mert nem biztos, hogy aki ezt olvasta, az megnéz másik fórumot is, így elég rosszul esik a negatív felhangod. Nem szeretnék senkinek sem hamis reményt adni, egyszerűen segíteni szerettem volna több helyen is.... De úgy látom a mai világban már ez is baj. És elnézésedet kérem, hogy a másolás funkciót választottam ahelyett, h újragépeljem az összes fórumon azt, ami velem történt. És csak hogy tudd, én is komoly hajhullással küzdöttem, ami elvett az életemből majd' két évet. Sajnos megtapasztaltam azt, amiről itt olyan sokan írnak, ezért is szerettem volna segíteni. Ja és már a hajgyógyász száma sincs meg, egy levélben kérdezték, és googleban kerestem rá, szal még azt sem lehet mondani, hogy neki csinálnék forgalmat. Hihetetlen, hogy a mai világban ennyire elképzelhetetlennek tartják az emberek azt, hogy valakit mindössze csak a jóindulat vezérel... Miután leírtam a fórumon a tapasztalataimat, rákerestem, h másoknak milyen volt a hatása... Sajnos sok pozitív dolgot nem találtam. Lehet egyetlen kivétel voltam, lehet nem az hatott... Fogalmam sincs. Csak azt tudom, hogy akkor jött javulás amikor elkezdtem használni. És tényleg olyan gyorsan nő tőle a hajam. És valószínű, hogy én is hitetlen lennék a helyedben. Sőt, mikor elkezdtem használni én is az voltam. Február környékén azóta is, minden évben megjelennek itt-ott foltok, mindig jön az újabb ijedtség, h kezdődik megint... Olyankor mindig intenzívebben használom a leírt termékeket, és rövid időn belül újra megindul a hajnövekedés a foltos részeken. És ilyenkor minden évben elmegyek teljes vérképre, pajzsmirigy vizsgálatokra, mindenre, ami összefüggésben lehet ezzel, és soha semmit nem találnak... Azt még leírom, hogy ilyenkor mindig jön az érintett részen egy göbös, fájdalmas pattanásszerű valami, és onnan indul a hullás, és folyamatosan növekszik a folt még akkor is, ha az a göb már eltűnt. Ha esetleg valakinek hasonló tapasztalatai vannak, és tudja az okát, kérem írja le. Ezek alapján nem tartom csodaszernek a termékeket, mert a folyamatos kiújulásból arra következtetek, hogy a hullás oka még mindig megvan, egyszerűen csak a tüneteket kezeli ügyesen nálam ez a sok drágaság.

#6 orrszarvu 2011. 05. 12. - 12:14:29

Eszter, te mindenhová beírod ezt a hozzászólást?! Most olvastam a hullikahajam blogon.... Kissé hiteltelen így, nem beszélve arról, hogy hamis reményt adsz azoknak, akik valóban komoly hajhullással küzdenek!!! 3 hét alatt 4-5 centis haj, hát persze.. Már csak az hiányzik a végéről, hogy tök véletlenül nálad meg lehet rendelni ezt a csodaszert. No comment.

#7 lilshine85 2011. 05. 07. - 11:30:39

Sziasztok! Látom sokan küzdenek azokkal a gondokkal, amint én 7 éve mentem keresztül. 19 voltam, és barátnőm vette észre egy beszélgetés során, hogy a fejtetőmön 10ftos nagyságú folton nincs haj. Pánik, túrtam a hajam, fülem mögötti részen, és tarkón még nagyobb foltok. Irány a doki... Végigjártam minden vizsgálatot, ilyen gyógyszer, olyan vitamin. Nyíregyházán megtaláltunk egy neves bőrgyógyászt, ismerősöknek segített, Dr. Szabó Péter. Ma már csak magánrendelése van. Elmentünk hát hozzá. Szteroid injekció fejbőrbe 1-2 havonta, kb 20 szúrás 1 adag, otthonra vmi ecsetelő, meg mindenféle bogyó. Mellette Vichy Dercos sampon, aztán már csalán sampon, ami hosszútávon a homlokomon, ahol ért a sampon, tönkrevágta a bőrömet. Elértünk másfél év alatt annyit, h ugyan megindult nőni egy-egy folt, de a hullás folytatódott, aztán ami nőtt, az is kihullott. Teljes depresszió, már marhára elegem volt. Eleinte baseball sapi állandóan, majd paróka... :( Egy ismerős ajánlott Nyíregyházán egy hajgyógyászt... Gondoltam egy próbát megér, ha már az orvostudomány csődöt mond (mert minden vizsgálatom negatív volt, szal okot nem találtak rá, csak h valszeg stressz, de nem voltam stresszes). A hajgyógyásznő megvizsgált mikroszkóppal, arra jutott a fejbőr állapotából, h méreganyag halmozódott fel a gyomromban. Rendelt nekem sampont+olajesszenciát. Orising termékek (sztem egy régebbi hozzászóló erről írt, mert olasz termékek), és mondta, hogy igyak napi 2x fél deci FLP-s Berry Juicet. Nem nagyon hittem már benne, mert túl egyszerűnek hangzott. Bár a Berry lenyelése első néhány alkalommal korántsem volt egyszerű. :) Tehát 1 hónapra ez a kúra kb 25 ezerbe fájt. De megérte! Így használtam: mivel a sampon koncentrátum, adtak hozzá egy kis műanyag keverő flakont. 10 ml sampon, 10ml víz, 20-30 csepp olajesszencia. Mosás után a foltokat még vékonyan bekentem az olajesszenciával. A foltokra az olajat minden este használtam, a samponos keveréket pedig minden 3. este. Jól felhabosítottam a fejemen, érezhetően beindult tőle a vérkeringés, és amíg bizsergett (20-30 perc) rajtahagytam. Nem hittem a szememnek, de 3 hét után, ahol előtte másfél évig nem volt képes kinőni a hajam, 4-5 centis haj volt. A hullás teljesen megállt. Azóta is folyamatosan beruházok a samponra és az olajesszenciára, bár a sampont már csak kéthetente egyszer használom, így fél évig kitart. Ha folyamatosan használnám, iszonyat gyorsan nőne a hajam. Bár még így is, mert 2 hónap alatt képes kb 5 centit nőni. Szóval aki hallott már róla és fenntartása van, csak ajánlani tudom, aki még nem hallott róla, bátran próbálja ki ezt a kúrát így, mert tényleg hatásos!!! Remélem a tapasztalataim által sok emberen tudtam segíteni! Üdv: Eszter

#8 szanicsedit 2011. 04. 29. - 15:43:24

Aktuális még az eladás? Ha igen, akkor engem érdekelne. Köszi Edit

#9 yonki83 2011. 04. 09. - 09:20:48

Sziasztok! Ha valakit érdekelne lenne eladó Schwarzkopf Active F hajhullás elleni samponom és hajszeszem nőknek. Nekem anno a gyógyszertárban azt mondták, hogy az egyik legjobb termék a hajhullás ellen. Vettem is belőle párat. És azóta kiderült, hogy a mandulám okozta a hajhullásom. Meg is szabadultam tőlük egy hónapja. A samponra és a hajszeszre már nincs szükségem. A termékek bontatlanok, eredeti csomagolásban. Bolti áruk 2000-2500ft/db. A sampon és a hajszesz nálam 1500ft/db+posta. Ha egybe megveszed a kettőt akkor csak 2500ft/2db+posta. A terméket ajánlottként küldeném előre utalás után.

#10 harald 2011. 03. 07. - 07:08:52

Mindenkinek jobbulást! Az én verzióm foltos hajhullásra a következő: Több mint egy éve tartó kálvária és rengeteg pénz. A kálváriát és a pénzkidobások helyét és módját na meg a rengeteg időt és idegességet amit erre szántam nem írom le, mindenkinek ismerős. Amit javaslok erősen: - egyrészt létezik egy speciális FOG góckutató röntgen (nekem ez sem segített, de lehet, hogy másoknak igen) - másrészt - és nekem ez segített - ha van egy minden negatív vizsgálat ellenére még mindig gyanús fog, akkor csináltassatok egy olyan arckoponya CT-t (magánrendelésen 16.000 Ft) amin látszik a fogak gyökere olyan irányból ahol a gyanús terület IS!! látszik. Na és most jön a lényeg: ezt olyan szájsebész nézze meg, aki lát is, nemcsak néz! Magát a felvételt, nem a leletet! Nekem egy tekintélyes méretű GRANULOMA tanyázott egy számomra végig gyanús fog gyökércsúcsán, ami egyetlen rtg-n sem látszott (készült vagy 8) és SENKI nem akarta kihúzni, habár én egy éve kértem. Na most végre kint van, és emberi számítás szerint ez volt az ok.

#11 nagyniki26 2010. 12. 29. - 14:12:31

Sziasztok! Niki vagyok és le szeretném nektek írni, hogy a húgom, hogy szabadult meg a hajhullástól. 2 évvel ezelőtt kezdődött és nem nagyon tudtuk, hogy egy lánynál ez mitől lehet. Nekem is szokott hullani a hajam tavasszal meg ősszel, de az ugye természetes. Végül betévedtünk egy bioboltba, ami ott van az Oktogonnál és ott kértük az eladók segítségét, mert már teljesen kétségbe volt esve, ugyanis amit az orvos írt fel az nem használt. Ott segítettek is nekünk a lányok és elmondták, hogy a hajhullás mindig ásványi anyag hiányt jelöl a testben vagy pedig a testünk jelez, hogy valami szervi baja van. Így első lépés az volt, hogy méregtelenítés-lúgosítás. Timi (a húgom) kapott egy lúgosító koktélt ami gyógynövényekből áll és méregtelenített is. A nevére nem emlékszem pontosan, valami Puri, azt tudom, hogy 2 hónapig itta. 1 hónap után a lúgosító főzet mellett elkezdte inni a Nyírfanedv nevű italt is, ezzel pótolta az ásványi anyagokat. Lényeg a lényeg 2 és fél hónap kellett hozzá, de a hajhullása megszűnt. Azóta én is csináltam lúgosító kúrát ezzel a Puri valamivel, mert allergiára is baromi jó! Remélem tudtam segíteni! Üdv: Niki

#12 Tricky 2010. 12. 07. - 10:44:38

Nos, akkor leírom rövid, annál tanúlságosabb történetem. 1,5 éve kezdődhetett, azt vettem észre, hogy hátula a tarkómon 10Ft-os nagyságú foltos hajhullás tényállása. Meg is ijedtem, mert már temettem magam. A szakálamon is megjelent később, ott olyan 5-6 mm átmérőben és nagyon zavart. A hajamon nem, mert azt nem láttam, de amikor tükörve néztem szintén temettem magam. :) Akkor elkezdtem besz@rni és aneten való olvasgatások alapján kikövetkeztetni mi bajom lehetett. Hamar rájöttem, hogy halálos betegségem van és meg fogok halni, minden netes diagnózisnak az aa vége :). De tovább olvasgattam és eljutottam a góc illetve góckutatási pontokhoz. Az érdekesnek tűnt és a leghihetőbbnek, hogy az omunrendszer válasza a gócra, gyulladásra, és a szervezet saját maga ellen is fordul autoimmun betegséget kizártam. Olvastam a góckutatásról: fogak, mandula, nemi szerv vagy bárhol a szervezetben. A mandulám sokat volt mindig is begyulladva, meg tüszős-gennyes mandulagyulladásom is mindig van -volt, de ezt valahogy kizártam. Maradjunk a fogaimnál, 3-4 tömött fogam van, meg egy gyökérkezelt, ami 1-1,5 évre darabokra hullott, de nem mentek el kivetetni a gyökeret. Gondoltam elindulok ezen a vonalon. Magánrendelés, szóltam, hogy szeretném ezt a gyökeret eltávolíttatni. 2 adag érzéstelenítő, a fog makacs volt, nem jött ki, majd az orvos csinált egy röntgent és rájött, hogy hagyományosan ez nem jön, jó erős volt a gyökerem. Majd kitalálta, hogy kettéfúrja és egyenként azaz 2 darabban rántja ki, Ez a felső 5-ös volt. Már nem volt őszinte a mosolyom és akkor kijött. Ami a lényeg: volt rajta egy kb 3-4 mm átmérőjű gennyzacskó, tályog. Mondom magamban: bingó, ez az oka a haj és szakál foltos kihullásomnak. És az lett, 3-4 hónapja történt, a hajam szépen visszanőtt és a szakálam is. :) De a fogorvos aki egyben szájsebész ezt a tályogot nem látta a röntgen felvételen, én sem. Vissza is rohant a felvételhez, hogy miért nem látta. És azt mondta, ha akarja akkor ott van, ha akarja akkor nincs ott. Nagyon nehéz kiszúrni. Azt is mondta, hogy a gyökérkezelésem nem volt valami szakszerű. Szóval összefoglalva: az, hogy nem találnak gócot a fogakon, az nem jelenti azt, hogy nincs. Gondolkozzatok el, van-e gyökérkezelt, vagy nagyon rossz fogatok. Egy próbát megér. Ez saját tapasztalat, nem biztos, hogy mindenkinél ez a megoldás, de gondoltam megosztom. Jobbulást! Tricky

#13 nikybaba 2010. 11. 30. - 15:39:54

Sziasztok! 22éves lány vagyok Komárom Esztergom megyéből (Ácsról )és nekem is jelentkezett foltos hajhullásom. Most azért írok nektek hátha tudok segiteni valakinek, mert nekem helyre jött a problémám. 2010 januárjában kezdődött akkor vettem észre, hogy egy ötforintos nagyságban hátul a tarkóm felett elment a hajam és ez egyre nagyobbodott. hajmosáskor nem vettem észre hogy nagyon hullott volna inkább hajszárítás és fésülés hatásakor ment egyre jobban el. én is mint gondolom mindenki nagyon megilyedt egyből háziorvoshoz fordultam ő meg átutalt a bőrgyógyászatra. A bőrgyógyászaton elküldtek mindenféle kivizsgálásra( góckutatás, fogak, pajzsmirigy , nőgyógyászat, torok garat váladék,)és minden más ami okozhatja a hajhullást. persze a nagy laborral kezdtem. a végeredmény minden jó!!!!!!!! Viszont a hajam az csak hullott és hullott. Elkeseredésemre elmentem egy magán bőrgyógyászhoz aki megnézte az eredményeket és felirt hajsampont és hajszeszt c vitamint+czinket hónaponként egyszer visszajártam de végeredmény semmi. már eltelt 8hónap és az ötforintos nagyságú foltbol lett egy csecsemőternyérnyi folt!! Megfogadtam hogy nem megyek többet ahhoz a magánbőrgyógyászhoz hanem tettem egy probát egy másik bőrgyógyásznál akit ajánlottak. És ott volt a megoldás!! ő is ugyanugy megnézte az eredményemet rápillantott a fejbőrre és egyből kaptam injekciót+oldatot. Az injekció neve:DIPROPHOS 2ampulla Az oldat neve:DIPROSALIC Egy hónap alatt a hajhullásom megállt és a hajam elkezdett nőni!!!!! Mára már szépen nődögél a hajam és a doktornő is megdicsért amikor meglátta. Már csak az oldattal kell kennem a fejbőrömet és már 3-4 cm hajszálaim vannak és sürüek!!! Ugy hogy akinek semmi megoldás a problémájára és minden eredménye jo kérem probálják meg ezt és tiszta szivemből remélem hogy segithetek valakinek Aki személyesebben szeretne tudni a bőrgyógyászomrol akkor az írjon a nykybaby@freemail.hu-ra remélem segíthettem....

#14 klausz20 2010. 10. 24. - 21:06:55

Sziasztok! Sajnos, hozzá kell szólnom a fórumhoz. 23 éves lány vagyok. Foltos hajhullásban szenvedek, ha ezt nevezhetjük betegségnek. Tavasz óta küszködök vele, jérok orvosról orvosra, de mind hiába. Lassan, már minden felé tele lesz a fejem kopasz foltokkal. Végső kétségbeesésemben fordulok ide. Én is, csak úgy, mint a már előtte szólok, végig jártam a következőket: -számtalan vérvétel: minden tökéletes, és negatív. -fogorvos: kihúztak egy fogamat, arra fogták tavasszal, de azóta is hullik. -bőrgyógyász: kaptam valami krémet, de hiába kenem vele fél éve. -belgyógyász, ultrahang, rtg, infektológia: minden rendben, és minden homogén. -vizeletvizsgálat: enyhe gyulladás jelei mutatkoznak, de nem találják, hogy hol. -nőgyógyász: minden rendben. Egészségügyben is dolgozok, mellette Alzheimer-kór kutatásban dolgozok. Szeretnék minél többet megtudni erről a foltos hajhullásról is. Hátha közös erővel, és minél több információval, és az orvoskollégáimmal könnyebben rájönnénk a nyitjára. Ezért szeretném kérni együttműködésüket. Fiatal lány vagyok, nem akarok parókát vagy kendőket a fejemre... Amire eddig jutottam, azt én is megosztom Önökkel, de kérem, Önök is mondjanak el mindent, amit csak tudnak. Jelenleg 8 orvos kezelése alatt vagyok. Mind nagyon jó és lelkiismeretes orvosok. Mindent megírok ide. A foltos hajhullás hátterében állhat (protokoll szerint): 1. Góc (fog, mandula, pajzsmirigy, epehólyag, nemi szervek) 2. Vas-hiány (vér+vas raktárak) 3. Gyógyszer mellékhatás (főleg szteroid alapú, pajzsmirigy működésének zavarára szedettek) 4. Egyes nemi hormonok neurotranszmiterreinek hibás működése 5. Hormonzavar 6. Gyulladás a szervezetben 7. Nehézfém mérgezés 8. Kullancscsípés 9. Szifilisz 10. Gomba a bőrön Nálam, mindent megnéztek, számtalan orvos, még természetgyógyász is. Mind magán orvos és kolléga volt. Most jönne, amire gyanakszunk, és amiben segítségüket szeretném kérni. Környezeti tényezők hatásainak felmérése. Hátha a sok-sok információ, amit megírnának, és amit összesítenék, választ adhatna kérdéseinkre, hogy miért hullik felfedezhetetlen ok miatt a hajunk? Az email címem: klausz20(kukac)gmail.com . Szeretném ha az alábbi kérdésekre erre az email címre válaszolnának. Az adott válaszokat összesítem, utána nézünk az orvosokkal mindennek. Hátha időt és pénzt is nyerhetünk ezzel, hogy minél hamarabb visszanőjön a hajunk. Kérdések: 1. Mi a munkájuk? Ott milyen anyagokkal érintkeznek? Mennyit ülnek számítógép előtt? Mi van a munkahelyük közelében? Fordult- e elő másnál is ilyen hajhullás? 2. családban volt-e valakinek ilyen típusú hajhullása? 3. Van-e háziállata? Mi? Rajta ilyen tünetek jelentkeztek-e? 4. Mennyi általában a vérnyomása? Sportol-e? Hány cm? Hány kg? 5. Milyen a párkapcsolata? 6. Gyakran felfázik-e? 7. Hol él? Milyen házban? Milyen forgalmas környéken? Van-e telefontorony, stb. az otthona körül? Mikor újították fel? Hol van az ágy? Ablak alatt, kályhához közel...? Költözött-e azelőtt közvetlenül, hogy elkezdődött a hajhullás? Mi van a szobában, ahol alszik? 8. Mennyit dolgozik? Mennyit alszik? Mennyire feszült a teljesítés súlya miatt? 9. Az étkezési szokások változtak-e közvetlenül a hajhullás megelőzése előtt? Hízott-e? Fogyott esetleg? Bőrgombásodása volt? Candida? Többet fogyaszt valamiből? Kíván valamit? 10. Dohányzik? Milyen cigit szív? Mennyi alkoholt fogyaszt? Kávézik? 11. Szed valamilyen gyógyszert, vagy homeopátiák készítményt? Szokott fogyókúrázni? Méregteleníteni szokott, és ezetleg fokozza ezt valamilyen szerekkel? Milyen teákat fogyaszt? 12. Kullancs csípte-e meg mostanában? Vagy a háziállatát, vagy rokonát? 13. Mennyit telefonál mobilon egy nap? 14. Mi történt közvetlenül azelőtt, hogy elkezdett hullani a haja? (MINDENT írjon le! Magánélet nagy vonalakban, munkahely váltás, költözés, étkezés változtatása, műtét, új háziállat, új szokás, bármi, +Volt fehérje a vizeletükben a vizsgálat szerint? Nagyon szépen köszönöm a segítségüket, és együttműködésüket! Ha bármiben segíthetek bárkinek, írjanak. Ez szörnyű dolog, és mélyen együtt érzek mindenkivel. Remélem, minél többen írnak majd! Tisztelettel: Németh Klaudia

#15 magda3 2010. 10. 07. - 14:51:12

Sziasztok! Nem foltos ugyan, de annál intenzívebb a hajhullásom. Lassan egy éve nem tudok mit kezdeni vele. Mindenfajta haj és egyéb vizsgálatokon túl vagyok, ami szereket eddig használtam, hatástalanok. Kizárólag külsőleg használatos gyógyszereket, samponokat használtam. A napokban is újat ajánlottak, valami olasz gyártmányú sampont, már a nevére sem emlékszem, "O" betűs. Nem bízom már bennük, eddig egyik sem használt semmit. Most azonban egy szájon át szedhető megoldást ajánlottak többen és esküsznek is rá. Jöttömnek többek között az a célja, hogy érdeklődjek, van-e tapasztalatotok a Viviscal nevű tablettáról. Patikákban lehet megvenni és Budapesten egy hajdoktor boltban. Jó lenne hinnem abban, hogy van megoldás. Annyi tudok, amit az ismerőseim állítottak erről a viviscalról és amennyit a hajdoktornak a honlapján olvastam. Ha tudtok valamit róla, kérlek írjátok meg. Sürgős lenne. Köszönöm, Magda

#16 nekemishullik 2010. 09. 29. - 15:18:13

Szia Mindenki! Szóval nekem is hullik, ráadásul szép nagy, kerek foltokban. Három a homlok felett, egy a fülem mögött és egyre nagyobbak, lassan a homlokom felett össze is olvad egy gyönyörű egésszé! Mindez két hónapja kezdődött, sajnos még mindig aktív, esze ágában sincs abbamaradni... Túl vagyok: vérvétel (minden a legnagyobb rendben) nincs vitamin-nyomelem hiányom, jól működik a májam, nem vagyok epeköves..és sorolhatnám. pajzsmirigy: a lehető legtökéletesebb, nőgyógyászat: semmi kóros Most arcüreget néztek, ott van egy kicsi gyulladás, de az nem lehet az oka, mivel júliustól hullik, nekem tegnap csinálták az arcüreg röntgent és kb. 2 hete vagyok megfázva, úgyhogy valószínű attól van. Gondolom ha júliusban csinálták volna, nem lenne semmi gyulladás. Tegnap elküldtek egy újabb vérvételre, hogy megnézzék a gyomromban a helicobakter vírust. Szerintem ezzel is lyukra futunk, mert tünete a gyomorfájás és nekem nem fáj. Úgyhogy marad a autoimmun betegség, mert ha nincs meg a góc, másra már nem lehet ráhúzni. Ez pedig egy olyan betegség, amit talán nem is lehet gyógyítani, legalábbis nem biztatnak semmi jóval. Nagyon sajnálom a hajamat, fiatalon...foltosan..nem egy leányálom..főleg, hogy imádom a legextravagányabb frizurákat hordani, most erre nem lesz egy darabig lehetőség. Eddig rövid szőke volt, most majd hosszú lesz és seszinű, mert a festést nem javasolta a bőrgyógyász. Art fel Forcapicot, mindenféle ecsetelőt, csalánt-csalán hátán főzök rá, de az én foltjaim mindezt lesz@rják.... Vettem baromi jó kis kendőket, amit addig tudok hordani, amig elől van a folt, de ha hátul is elkezdi, jöhet a borotva... fel a fejjel sorstársaim, inkább teremtsünk divatot!:D És bízzunk...magunkban és egymásban!

#17 melcsi0723 2010. 06. 17. - 20:34:07

Sziasztok! Eladnék egy készítményt. FORCAPIL nevű gyógyszer, mely a haj, és köröm növekedését segíti. Én nagyon jó szernek tartom, tapasztalatból mondom.60 szemeset vettem a patikában, két dobozzal. Nekem bevált. A második dobozzal nem kellett mindet beszednem, ezért hiányzik belőle 12 szem, azaz 48-at tartalmaz a doboz, amit el szeretnék adni. A patikában a 60 szem kb. 3900 Ft körül mozog, és eladnám ezt a 48 szemet 2800 Ft-ért (24 napi adag). Az adagolása reggel 2 szem étkezés közben. Nyugodtan olvassatok utána a hatásának, ha bizonytalanok vagytok. Én is itt a neten ismertem meg a készítményt. Postaköltséget én állom.Ha érdekel a FORCAPIL, akkor írj a melcsi0723@freemail címre. Tudom hogy nem egész doboz, és elég béna így árulni valamit, de kipróbálás céljából remek ajánlat, szerintem. Üdv: Melinda

#18 red1981 2010. 06. 09. - 20:23:19

Kedves Sorstársak! Gondoltam csatlakozom a körhöz és megosztok veletek egy pár személyes tapasztalatot, amelyet az elmúl 2 évben halmoztam fel. Az én problémám is foltos hajhullás, amely az én esetemben úgy mutatkozik meg, hogy kihullik szabályos foltokban, majd 3 hónap után elkezd magától visszanőni. Először pihék, majd megerősödött fehér hajszállak, majd bebarnulnak és a folt eltűnik. Majd újra kihullik egy másik helyen és újra kinő. Az elmúlt két évben a foltok körbejárták az egész fejemet. Így minden hónapban másképp néztem és nézzek ki. Lehetnék mondjuk betörő, mert a változó külsővel soha sem találnának meg.  Viccet félre téve góckutatás címszóval végigjártam mindent: orr - fül gégészet, fogászat (mínusz 3 fog), urológia, tüdőgondozó, bőrgyógyászat, allergia teszt, nemi beteg gondozó, gasztroenterológia, immunológia, neurológia, természetgyógyászok 4 fő, sámán 1 fő, egyéb kutató intézetek és mindenhol negatív eredmények, persze kivéve a természet gyógyászoknál és a magán intézeteknél. Tapasztalatok: Gasztro (Belgyógyászat) reflux tünetek 2 évig szedtem Refluxont, majd Lanzoptolt. Nélküle szét szedett a gyomorsav. Két gyomortükrözés és szövetminta után negatív eredmények candidának semmi jele, reflux továbbra is fent állt. Megoldás: természetgyógyász szerint candida, 3 hónapos diéta, nekem sima ügy mivel nem szeretem az édességet. Bejött!!! Reflux megszűnt a gyógyszert nem szedem, de foltok maradtak. Immunológia: negatív eredmények de, azért szteroidot szedettek velem, ami nem öl meg az erősebbé tesz alapon. Nem jött be. Hozzátenném egy másik hasonló problémával küzdő barátomnak ez segített, de csak egy pár hónapig. Termográfia (magán rendelés): az ég világon mindent kijelzett: fog, arc, torok, comb, bal térd, ja és hogy nem voltam WC-én reggel (mondjuk ez az egy igaz is volt ). A foghúzás után és egyéb csodaszerek kipróbálása után 3 hónappal megismételtem a hőtérképet az eredmény szinte teljesen ugyanaz volt. A termográfia is csak a szemfényvesztés a csalódott emberek számára. "Hajdoktor": kamerás fejbőr feltérképezés, ami természetesen a legrosszabb eredményt hozta. Mindenféle spéci szerek és világmegváltást ígérve 60.000 Ft-tal lettem rövidebb. A maradék hajam fényesebb lett ugyan, de hajhullás folytatódott. Biorezonancia: 3 különböző helyen, érdekes a candidát mindegyik kimutatta, de mindenkitől mást kaptam. Ezüst és Arany kolloid, Vitaminok, eredmény negatív. Egy másiknál grapefruitmag csepp, ginseng, lactoinvest, és no cigi, némi javulás mutatkozott, de nem sok. Harmadik: ő csak egyszerűen levett 28.000 Ft-tal, és megmondta, hogy 4 hónapos magzatként, 8 évesen, 13 évesen lelki trauma ért. Szuper, akkor rá egy kis biorezonancia! Akupunktúra: Fülbe tartós (3 hét), eseti kezelések, a lelki állapoton segít a pénztárcán nem. Stressz: a munkám az stresszes, fél éve bevettem a leszarom tablettát és nem idegeskedek mások hülyeségén, de ez sem jött be. Végső konklúzió: Sok olyan orvosi egyetemet nem végzett személy ad javaslatokat, akik olykor az anatómiát sem ismerik, vagy olyanok akik végeztek egyetemet, de rájöttek, hogy a természet gyógyászatban nagyobb pénz van és mindegyik a megváltást ígéri. Mindegy ők legalább lelkesek. A lényeg, hogy ne dőljetek be minden csodaszernek titulált vacaknak, mert sokan kihasználják a beteg emberek fásultságát és lelkiállapotát. Nekem kb. 2 jó minőségű LCD TV árába került az egész és nem vagyok előbbre. De próbálkozni kell!!! Én sem adtam fel, és nem is fogom. Csak megtanultam (talán) kiszűrni a kuruzslókat, és remélem Nektek is sikerült egy két tippet adnom. Amúgy most újra kezdtem az SZTK-át. Ha megtaláltam a megoldásomat, mindenképpen megírom Nektek. "Ember küzdj, és bízva bízzál" Üdv: egy sorstárs

#19 andi7409 2009. 11. 09. - 17:02:32

Sziasztok! Két doboz Spectral DNC bontatlanul eladó! Darabja 7000.-Ft. andrea740906@gmail.com

#20 brandzselina 2009. 11. 01. - 17:23:35

Kedves Dahut! Én is kíváncsi lennék az orvosod telefonszámára. 22 éves lány vagyok és sajnos az egyébként is vékony hajszálaimból egyre kevesebb van. Ez egyrészről genetika lehet, mert apukám kopaszodik, másrészről a sok stresszre tippelek. Szeretném kivizsgáltatni magam. Előre is köszönöm a segítséget!

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: